Berlan BSTE 3000

Produkt nemá žiadne parametre.

štartuje bez problémov.
    Rozbehe aj chladničku.
    Napätie drží presne na 230 pri trvalej záťaži.
    Pri zapnutí záťaži 1600W zakolíše na 205V
    Splnila moje očakávanie.

• , zakúpené v Zvaracky-Obchod.sk

• Mal som ju nahodenu zatial 3x,zatial šlape ako hodinky.Najprv som ju asi 5h. nechal bez zataže,než som začal používať el. naradie.CHytá na trhnutie,nekoliše napatie,ani moc netrasie,vcelku kludný chod.
    • zatial nič,dufam že to vydrží.

Produkt nemá žiadne parametre.

Popis:

Generátor BERLAN BSTE 3000 s jednovalcovým štvortaktným benzínovým motorom na obytné i komerčné potreby. Generátor je elektronicky riadený synchrónny generátor v priemyselnej kvalite s maximálnym výkonom 2800 W.

Technické parametre:

• Model: BERLAN BSTE 3000
  • Typ generátora: Jednofázový synchrónny generátor
  • Menovité napätie: 230V, 50Hz
  • Maximálny výkon: 2,8 kW (230V)
  • Trvalý výkon: 2,5 kW (230V)

Elektronická regulácia napätia (AVR)

Motorový istič 13A

Zabudovaný voltmeter

• Typ motora: Štvortaktný jednovalcový vzduchom chladený benzínový motor s ručným štartom
  • Palivo: bezolovnatý benzín 95 okt.
  • Obsah motora: 196 cm³
  • Objem palivovej nádrže: 15 l
  • Prevádzková doba: s jedným plnením nádrže asi 11 hodín
  • Rozmery (š x h x v): 620 x 450 x 500 mm

Hmotnosť 45 kg

Hladina akustického tlaku/výkonu: 91 dB (Lpa) / 96 dB (Lwa)

Dve zásuvky na 230 V

Záruka 24 mesiacov.

• Predpokladanú kvalitu, že ide o nemecky výrobok.
    • Pre výkon a predpokladanú spoľahlivosť výrobku.
    • Ventil nádrže benzínu poškodený.
    • Po naliatí benzínu do nádrže i pri uzavretom ventile kvapkal cez ventil na štartér motora.
    • Tiež benzín pretekal hadičkou do karburatora a filtra.
    • Po rozobratí ventila som zistil poškodenie okruhlej gumičky.
    • Po vybalení agregátu na povrchu nádrže jamka po náraze a to
    • ešte ani nebola v prevádzke.

Ventil som čiastočne opravil tak, že gumičku som otočil a poškodené tesnenie nahradil vystrihnutím nového z tvrdšieho
    papiera, či to vydrží neviem.
    Výrobok pri dôslednejšej výstupnej kontrole by som odporučil.

štartuje bez problémov.
    Rozbehe aj chladničku.
    Napätie drží presne na 230 pri trvalej záťaži.
    Pri zapnutí záťaži 1600W zakolíše na 205V
    Splnila moje očakávanie.

• , zakúpené v Zvaracky-Obchod.sk

• zatial nič,dufam že to vydrží.